DZIEŃ PIERWSZY

Przyjazd i zakwaterowanie w bazie – Hotel Skalny SPA Polańczyk – zobacz opis naszej bazy

Wieczorem

Wieczór z Watahą czyli spotkanie organizacyjno  – zapoznawcze przy szklaneczce bourbona w Pubie Czarne Złoto. To tutaj dowiecie się jak wyglądają nasze imprezy integracyjne w Bieszczadach i poznacie naszą ekipę. Podczas spotkania przedstawimy plan wyprawy, rozdamy materiały niezbędne do dalszych działań, przypomnimy sobie najciekawsze sceny oraz miejsca związane z serialem Wataha.

DZIEŃ DRUGI

  • 8.00 – 9.00 – śniadanie – Restauracja Skalna
  • 9.30 – rozpoczęcie wyprawy Śladami Watahy – W pogoni za Rebrowem

Dzięki specjalnym mapom, wskazówkom oraz śladom tropić będziemy serialowego Rebrowa. Rebrow czyli Leszek Lichota ukrywa się gdzieś na trasie naszej wyprawy. Znajdźmy Go a On zabierze nas do swojej kryjówki. ..

Etap 1
Wyprawa samochodami terenowymi – Odkrywcy Doliny Sanu

Podczas wyprawy odwiedzimy miejsca, w których kręcone były kluczowe sceny serialu Wataha. Wjedziemy na szczyt kamieniołomu, kilkakrotnie przeprawiać się będziemy przez rzeki odkrywając Dziką Dolinę Sanu i poznając historie niegdysiejszych mieszkańców tej doliny. Celem pierwszego etapu wyprawy jest wyjątkowe miejsce – Kamień Leski. Na Kamieniu sprawdzimy Waszą odwagę i sprawność realizując zadania linowe:

zjazd w pionie z wysokości
przejście mostem linowym nad wąwozem
zjazd kolejką tyrolską z krawędzi przepaści

ETAP II
Lasy baligrodzkie

Po zaliczeniu konkurencji linowych wyruszamy w dalszą wyprawę terenówkami tym razem celem naszej wyprawy są górzyste, dzikie lasy oraz Dolina Rabskiego Potoku. Na trasie oczywiście nie zabraknie watahowych plenerów. W malowniczej scenerii, nad brzegiem Jeziorka Bobrowego czekać na nas będzie plenerowy obiad.

Etap 3
Sidła Bieszczad

Zapuszczamy się w rejony, które na codzień zamieszkiwane są wyłącznie przez wilki, niedźwiedzie i żubry. Tą niedostępną krainę odwiedzają tylko najodważniejsi śmiałkowie. Przyroda odkrywa swoje tajemnice wyłącznie nielicznym. Nie spotkamy tam przypadkowych ludzi. Tutaj trzeba wiedzieć komu możemy zaufać oraz kto nam wskaże właściwą drogę …

Etap 4
Kryjówka Rebrowa

Nasza wytrwałość i odwaga zostanie nagrodzona – Rebrow zaprosi nas do swojej kryjówki – opuszczonej leśniczówki z dala od cywilizowanego świata. Kiedyś była tam wieś, kiedyś mieszkali tam ludzie dziś towarzyszyć nam będą tylko gwiazdy i wyjący w oddali wilk.

Rebrow zadba o to by Goście poczuli się u niego dobrze. Czeka nas biesiada przy wielkim ognisku, degustacja Przysmaku Łuczaka oraz opowieści dziwnej treści. I teraz uwaga !!! Dla chętnych i odważnych możliwość spędzenia nocy w leśniczówce !* Bez prądu, bez bieżącej wody w totalnej głuszy ! Ale to nie koniec atrakcji – kto w sercu ma odwagę ten będzie mógł wykonać nocną misję specjalną – Poszukiwanie kolczyka Ewy, ukrytego gdzieś pomiędzy ruinami cerkwii a opuszczonym cmentarzem … Nagrodą za odwagę będą niezapomniane przeżycia oraz poranna wyprawa na wschód Słońca na punkt widokowy. Oczywiście nie zostawimy Was tam samych na pastwę losu i niedźwiedzia – nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwał fachowiec od przetrwania.

* Uczestnikom decydującym się na nocleg w Leśniczówce Rebrowa zapewniamy opiekę przewodnika oraz poranny transport do hotelu na śniadanie. Uczestnicy rezygnujący z „nocy przetrwania” wrócą do hotelu po wieczornej biesiadzie.

DZIEŃ Trzeci

  • 8.00 – 9.30 – wspólne śniadanie w Hotelu Skalny SPA w Polańczyku, osoby które wrócą po nocy w Leśniczówce będą miały czas na poranną toaletę, przebranie i przygotowanie do dalszych działań
  • 10.00 – wyjazd autobusem/busem
Etap 1
Wataha w Wysokich Bieszczadach

Bierzemy na cel miejsce, w którym Polska graniczy z Ukrainą. Przewodnik odkryje przed nami tajemnice miejsc niegdyś gęsto zamieszkanych przez ludność bojkowską. Odkryjemy ślady dawnych mieszkańców Bieszczad, zobaczymy z bliska jak wygląda granica z naszym wschodnim sąsiadem oraz odwiedzimy miejsca związane z serialem Wataha. Odwiedzimy zagrodę żubrów. Pierwszy etap wyprawy zakończymy obiadem w słynnej Wilczej Jamie – miejscu kultowym oraz blisko związanym z Watahą.

ETAP II
Wspomnienia z dzieciństwa

Czeka na nas misja – z przewodnikiem i mapami wyruszymy do Jaskini Rosolin – miejsca, w którym nakręcone były kluczowe sceny Drugiego Sezonu Watahy.

Etap 3
Czas wypoczynku

Wracamy do naszej bazy w Polańczyku. Przed nami wieczór w Pubie Czarne Złoto. Będzie czas na relaks przy szklaneczce czegoś mocnego przy muzyce na żywo, czas na pamiątkowe zdjęcia oraz rozmowy do białego rana.

DZIEŃ CZWARTY

  • 9.00 – 10.00 – śniadanie
  • 10.30 – wykwaterowanie i wyjazd

Dla osób chcących pozostać u nas dłużej mamy propozycję spędzenia czasu – Tajemnice Soliny czyli rejs jachtem po Jeziorze Solińskim. Wypłyniemy z Polańczyka, opłyniemy bezludne wyspy, odkryjemy tajemnice dzikich zatok ukrytych pośród zielonych, solińskich wzgórz. Gdzieś w jednej z zatok na palenisku z kamieni upieczemy bieszczadzkiego pstrąga.

Spodobały Ci się nasze imprezy integracyjne w Bieszczadach? Chcesz wziąć udział w jednej z nich ? Skontaktuj się z nami.